פענוח תאונות מתיעוד

טופס צור קשר

פענוח תאונות דרכים מתיעוד מצלמות אבטחה ואחרות, לרבות הפקת סרט שחזור להנגשת ניתוח התרחשות התאונה לביהמ"ש.

דורון בלדינגר מומחה בניתוח וידאו לרבות פענוח תאונות מתיעוד, אם זה תאונות דרכים ו/או תאונות עבודה, כאשר אלה נלמדות מתיעוד מצלמות אבטחה וכדומה. מעל 20 שנות ניסיון.
עד מומחה בבתי המשפט.
לייעוץ טלפוני ראשוני ללא התחייבות התקשרו: 054-421-2424, או שלחו הודעת whatsapp נשמח לשמוע מכם.

פענוח תאונות מתיעוד, ניתוח צילומי הזירה והממצאים כפי שתועדו ע"י המז"פ המשטרתי או כפי שמצויים בחומר הראיות, אשר הוגש לבית המשפט (כגון: מצלמות אבטחה ו/או תיעוד בוחן תנועה משטרתי, תיעוד שצולם ע"י עדים עוברי הדרך, תיעוד ממצלמות רכב של רכבים אחרים בזירה או ממקורות שונים אחרים).
ניתוח ממצאי זירת התאונה מתיעוד זה, משמשים לצורכי קידום תהליכי חקירה והגעה לחקר האמת העובדתית באשר לנסיבות שהביאו לאותה תאונה.
ישנם מקרים שבהם גם ניתן לצלם סרטון שחזור, לאחר לימוד שלל הממצאים אשר עולים מחומרי הראיות המוקלטות. סרטון השחזור מתעד ומחדד את ההבנה באותן שאלות שנותרו שנויות במחלוקת ללא מענה ופתרון, או בסוגיות אשר מצויות במחלוקת משפטית בין הצדדים.

לדוגמא, מספר תמונות מיתוך חוו"ד בנושא פענוח תאונות דרכים אשר תועדה באקראי במצלמת אבטחה של פיצוציה קרובה (השוואת הנראה במצלמת האבטחה אל מול צילום איכותי יותר בזירה).

מחד, שחזור והבנת זירת התאונה ע"י צילום איכותי מאותה זווית של מצלמת האבטחה, ובנוסף, ביצוע שחזור מצולם במספר מקורות תיעוד: הן הצומת בה עברו הולכי הרגל והרכב המגיע לקראתם, הן הצגת זווית הראיה של הנהג שברכב ותוך סנכרון רגע המפגש בניהם.

פענוח תאונות מתיעוד והפקת סרט שיחזור

פענוח תאונות מתיעוד והפקת סרט שיחזור

מאמרים נוספים

שילוב של תמלול חזותי בתוך כדי הקלטת שמע או סרטון וידאו.
תחומי מומחיות

שילוב תמלול בסרט וידאו

באולפננו ניתן להפיק מדיות אשר כוללות את טקסט התמלול בתאום ובסינכרון מלא לתוכן ההקלטה (וידאו וסאונד), שילוב התמלול ככתוביות רצות מאפשר לביהמ"ש הבנה טובה יותר של הדברים שנאמרו, ללא הצורך במעקב אחרי מסמכי התמלול אשר מוגשים בנפרד. ראה סרטון הדגמה.

להמשך קריאה »
יעוץ והדרכה
תחומי מומחיות

יעוץ והדרכה

א. יעוץ טכני ופתרונות יצירתיים בהגדרת מערכי צילום והקלטה, מערכות טמ"ס ואבטחה (וידאו וסאונד) הכוללות מצלמות גלויות וסמויות, מקרופוני שטח ומערכות הקלטה.
ב. יעוץ והדרכה בענייני הקלטות סאונד כולל סימולציות תישאול ומשחק תפקידים במהלך שיחה, על מנת למקסם את תוצאות הלקוח הן בשמירה על דיסקרטיות והן בהשגת המידע.

להמשך קריאה »
סמינריון משפטי - זכויות נאשמים וחשודים
מאמרים

סמינריון משפטי – זכויות נאשמים וחשודים

ספטמבר 2014
מחקר משפטי מקיף העוסק בדיון בהרשעות שווא המבוססות על הודאות שווא, אשר מושגות בתרגילים ושיטות חקירה נפסדות, וכל אלו ביחד ולחוד מביאים בסופו של דבר לעיוות הדין ולמשפט מרובה קורבנות, הן קורבן העבירה עצמו והן קורבן המערכת שהרשיעה חף מפשע.
על הבעייתיות והסכנה שבהרשעת חפים מפשע,
על הודאות שווא ואי יכולתו של ביהמ"ש לזהותן,
על הרשעת חפים מפשע, היקף התופעה, הביקורת ודרכים לפתרון ע"י ה"מודל המקביל"

להמשך קריאה »
שרותי צילום מקצועי להוכחת נזקים ותיעוד שיחזור
תחומי מומחיות

שרותי צילום מקצועי להוכחת נזקים ותיעוד שיחזור

צילום מקצועי להוכחת נזקים, מקובל בתיקים כגון: תביעות ביטוח, רשלנות רפואית, ליקויי בנייה, שריפות וכדומה.
הפקת סרט שחזור זירה מקובל בתאונות דרכים, שריפות ותיקים פליליים מורכבים.
אנו יוצאים לשטח ומצלמים שיחזור של הזירה, לאחר שניתחנו אותה עפ"י מצלמות אבטחה וראיות שונות שקיבלנו. אנו מפיקים סרטון שיחזור זירה אשר מבהיר נקודות שנויות במחלוקת וזה מוגש לביהמ"ש ביחד עם חוות דעת המומחה.

להמשך קריאה »
הדם אותו דם, ההבדל הוא באדם.
מאמרים

פטירתו של החוק בישראל

26/05/2011

לאחר כשלושה חודשים, בג"צ החליט לדחות את העתירה שהוגשה בעניין תיק הרצח של תאיר ראדה ז"ל, למרות שבפועל לא הפרקליטות ולא בג"צ מצאו לנכון להשיב לגופו של עניין על אף אחת מהטענות הרבות שעלו בעתירה.

להמשך קריאה »