שיפור איכות תמונת וידאו

טופס צור קשר

שיפור איכות תמונת וידאו בצילומים והקלטות, אשר הוקלטו בתנאים קשים

דורון בלדינגר מומחה בהשבחת ראיות דיגיטליות וביצוע שיפור איכות תמונה בהקלטות וידאו שצולמו בתנאים קשים.
מעל 20 שנות ניסיון.
עד מומחה בבתי המשפט.
לייעוץ טלפוני ראשוני ללא התחייבות התקשרו: 054-421-2424, או שלחו הודעת whatsapp נשמח לשמוע מכם.

שיפור איכות תמונת וידאו ממקורות שונים כגון: מערכות מצלמות אבטחה (טמ"ס), טלפונים סלולרים ועוד…

מבוצעים הן ע"י שימוש בציוד אולפני ייעודי המאפשר לשפר איכויות הקלטה גם ללא התערבות מחשב והן ע"י שימוש במגוון תוכנות מקצועיות הייעודיות לתחום שיפור איכות תמונה בהקלטות וידאו במצבים מורכבים יותר.
שיפורי האיכות מבוצעים ברמת הבהירות, החדות, צבעי התמונה, מריחות צבעים, שיפורי איכות לצילומי מצלמות אבטחה שצולמו בתנאי תאורה קשים (יום / לילה), כמו כן ביצוע תקריבים (Zoom) לפרטים מהותיים או לאזור ההתרחשות, ביצוע הגדלות ושיפורים של פיקסליזצייה ועד אפילו פיענוח גובה של חשודים המצולמים במרחב התלת ממדי שתועד ו/או פענוח מהירות נסיעתם של רכבים בזירה או מהירות הליכתם של הולכי רגל ועוד.

בין השאר אנו מבצעים גם המרות קבצים בין פורמטים שונים של הקלטות וידאו כגון: הקלטות דיגיטליות בפורמטים שונים / הקלטות מערכות אבטחה מסוגים שונים / מצלמות נסתרות / צילומי וידאו ממכשירי טלפון סלולרי ועוד.

בנוסף מבצעים סנכרון של צילומי וידאו בין מצלמות שונות. פעולה זאת אופיינית במיוחד לצילומי מערכות אבטחה בעלות מצלמות מרובות ובמקרים שבהם רוצים לקבל את "התמונה המלאה" של הזירה ע"י חיבור בין מספר מצלמות (זויות צילום) אם לצורך צילומי חקירה ומעקבים מורכבים שבוצעו במספר מצלמות שצילמו בו-זמנית ואו הבנה וניתוח של התרחשות מורכבת בזירות פליליות, (כגון קטטות המונים, ארועי דקירה וכדומה) ואף במצבים שבהם מבקשים להבין התרחשות מסויימת שתועדה ממספר כיוונים שונים, כדי ללמוד ולעמוד זה מקרוב אחר התנהלות הזירה. בנוסף לכך, במקרים שונים אנו מפיקים גם סרטי וידאו המציגים מסך מפוצל ומסונכרן של מספר מקורות וידאו בו-זמנית.

סנכרון של מספר מצלמות לרב יכול לשפוך אור וללמד על התנהלות הגורמים הנבדקים בזירה ואפילו על הקשר בניהם.
הפקות הוידאו ו/או הקבצים המשופרים מוקלטים על גבי מדיות מתאימות על מנת שאלה יוכלו להיות מוגשות כראיות בהליכים משפטיים ובמספר העותקים הנדרש. גם במצבים אלו מצורף מסמך (דוח פעולה) המאשר את העבודה שבוצעה.

מעבר לכל האמור, באולפננו קיימים גם כלים ייחודיים ללכידת תמונות סטילס מתוך קובצי וידאו המאפשרים גם ביצוע תקריבים (Zoom) על פרטים בתמונה. יש לציין כי לעיתים, תמונות תקריב יוצאות לא ברורות (מפוקסלות) וע"י ציוד יעודי אנו משפרים ומחדדים את תמונות התקריב לצורך זיהוי פרטים מהותיים, כגון: פני החשוד, פרטי לבוש ייחודיים, מספר לוחית רישוי של רכב וכדומה.

לאחר ביצוע עבודת השיפור, נמסור ללקוח דיסק הכולל גם את ההקלטה המקורית (זו שלפני השיפור) וגם את קובצי ההקלטה שלאחר השיפור בצירוף מסמך (דו"ח פעולה) נלווה שמפרט לביהמ"ש את כל העבודה שבוצעה ובשקיפות מלאה.

דרך ביצוע המרה של קלטות וידאו אנלוגיות(ישנות) לדיסק וידאו נאמן למקור ו/או אמצעים דיגיטליים ואמצעי זיכרון אחרים.

את קלטות הוידאו, אשר נמסרו לידנו, נקליט לדיסקים מסוג DVD-R על ידי כך, שמכשיר וידאו-טייפ אשר בו מתנגנת הקלטת (Play) מחובר ישירות לצורב דיסקים אולפני מסוג Pioneer DVD Recorder אשר צורב (Record) דיסקים מסוג DVD-R.

גם בהמרה זו, לאורך כל התהליך של יצירת הדיסק הנאמן למקור אין התערבות של ציוד מחשב.

לאחר סיום תהליך הצריבה, הדיסק משוכפל במכשיר הצורב האולפני לעותקים נוספים ככל שנדרש בעזרת פונקצית המכשיר Copy – Disc BackUp, כך שכל אחד מהדיסקים ששוכפלו זהה בדיוק לשאר והינו נאמן לקלטת המקור.

מאמרים נוספים

מחדל משטרתי – רצח או התאבדות - תיק טלבי
מאמרים

מחדל משטרתי – רצח או התאבדות ?

20/06/2011

משפחתו של הרב משה טלבי לא מקבלת את קביעת המשטרה כי המנוח התאבד, פונה למומחים וחוקרים פרטים, פותחת את קברו של המנוח וביחד איתו נפתחת גם תיבת פנדורה גדולה של מחדלי המשטרה שבחרה לסגור את התיק כאירוע התאבדות לאחר "חקירה" של 20 דקות בלבד.

להמשך קריאה »
יעוץ הכוונה והכנת שאלות למומחים בחקירה נגדית
תחומי מומחיות

יעוץ והדרכה

במסגרת הטיפול בתיק המשפטי, מומלץ להיעזר במומחים שמלווים את עורכי הדין, הן מבחינת יעוץ והכוונה בכיווני חקירה אפשריים והן מבחינת הגדרת וכתיבת השאלות לחקירות נגדיות של מומחי הצד שכנגד ו/או המשטרה ו/או הפרקליטות.

להמשך קריאה »
חשיפה: איך מגיעים במדינת ישראל לאחוז הרשעות של 99.9% ?
מאמרים

חשיפה: איך מגיעים במדינת ישראל לאחוז הרשעות של 99.9% ?

21/12/2009

בבית המשפט המחוזי בנצרת נשמעה ביום ראשון (25.10.09) עדות בעניין התנהלות המשטרה בחקירתו של רומן זדורוב הנאשם ברצח הילדה תאיר ראדה ז"ל.
בדיון העיד, המהנדס דורון בלדינגר, מומחה בניתוח וידאו וסאונד לתחום החקירות והמשפט הפלילי, והסביר בפני הרכב של שלושה שופטים, את ממצאיו, המפורטים כאן.

להמשך קריאה »
פענוח זירות פשע מתיעוד
תחומי מומחיות

פענוח זירות פשע מתיעוד

פענוח וניתוח צילומים והקלטות מזירות עבירה, עפ"י הממצאים שתועדו ע"י המז"פ המשטרתי או כפי שמצויים בחומר ראיות אשר הוגש לבית המשפט (תיעוד ממצלמות אבטחה אקראיות ו/או צילומים והקלטות ממקורות שונים נוספים) ותוך השוואתם לממצאים ברי השוואה המצויים בתיק המשפטי, כגון: עקבות נעלים, עקבות צמיגים, זיהוי חשודים ועוד.
ניתוח ממצאי זירת הפשע מתיעוד, משמש לצורכי קידום תהליכי חקירה ומשפט והגעה לחקר האמת העובדתית.

להמשך קריאה »
בדיקת זיוף מסמכים
תחומי מומחיות

בדיקת זיוף מסמכים

בעזרת כלים מתקדמים, ניתן לגלות זיופים, שינויים ומניפולציות עריכה, שבוצעו בצילומים, סריקות ותמונות דיגיטליות של מסמכים הנחזים להיות מסמך המקור ובשעה שהמקור (מסמך הנייר החתום) לא הוגש כראיה ובעלי הדין טוענים שאינו בנמצא.
ע"י חקירה יסודית של אותנטיות קובצי התמונה והצילומים, הן ברמת התוכן והן ברמת העקבות והמאפיינים הדיגיטליים של קובצי התמונה, ניתן להגיע אל חקר האמת העובדתית(!) ולשלול או לאשר את קבילותם לשמש כראיות בהליכי חקירה ומשפט.

להמשך קריאה »