יעוץ והדרכה

טופס צור קשר

שרותי יעוץ והדרכה בכל תחומי המומחיות ולרבות הכנת שאלות למומחים לצורך חקירה נגדית. הן מומחי המשטרה ו/או מומחי הצד שכנגד.

במסגרת הטיפול בתיקים משפטיים מורכבים, מומלץ להיעזר במומחים שמלווים את עורכי הדין, הן לעניין בדיקה ראשונית של הראיות, כדי לראות איך הן עומדות כתימוכין לעדויות העדים ו/או המארג העובדתי המוצג בכתב האישום, זאת גם על מנת לאתר חומרים חסויים שאולי מוסתרים מעייני הסנגור ולו מהבחינה שיש בהם לסכן את סיכויי ההרשעה בהליך הפלילי. הו אז, בדיקת מומחה את הדברים, יכול ותוליד הגשת בקשות לגילוי ראיות חסויות (סע' 74) וחשיפת חומרי חקירה שהיו עד אותו שלב סמויים מעיניי הסנגור ועצם חשיפתם הופכת משמעותית לניהול פרשת ההגנה בצורה מיטבית. בנוסף לכך, מתן שרותי יעוץ והכוונה לכיווני חקירה אפשריים, הן מבחינת לימוד קרות המקרה עפ"י החומרים העולים בשלל הראיות והן לעניין הגדרת וכתיבת שאלות ממוקדות ואיכותיות, שישמשו לצורך חקירה נגדיות צולבת של אנשי מז"פ ומומחי הצד שכנגד ו/או המשטרה ו/או הפרקליטות.
כמובן ששרות זה יפה הן להליך הפלילי וגם לעניין התמודדות על חוות דעת מומחים בהליך האזרחי.

מאמרים נוספים

יעוץ והדרכה
תחומי מומחיות

יעוץ והדרכה

א. יעוץ טכני ופתרונות יצירתיים בהגדרת מערכי צילום והקלטה, מערכות טמ"ס ואבטחה (וידאו וסאונד) הכוללות מצלמות גלויות וסמויות, מקרופוני שטח ומערכות הקלטה.
ב. יעוץ והדרכה בענייני הקלטות סאונד כולל סימולציות תישאול ומשחק תפקידים במהלך שיחה, על מנת למקסם את תוצאות הלקוח הן בשמירה על דיסקרטיות והן בהשגת המידע.

להמשך קריאה »
שרותי צילום מקצועי להוכחת נזקים ותיעוד שיחזור
תחומי מומחיות

שרותי צילום מקצועי להוכחת נזקים ותיעוד שיחזור

צילום מקצועי להוכחת נזקים, מקובל בתיקים כגון: תביעות ביטוח, רשלנות רפואית, ליקויי בנייה, שריפות וכדומה.
הפקת סרט שחזור זירה מקובל בתאונות דרכים, שריפות ותיקים פליליים מורכבים.
אנו יוצאים לשטח ומצלמים שיחזור של הזירה, לאחר שניתחנו אותה עפ"י מצלמות אבטחה וראיות שונות שקיבלנו. אנו מפיקים סרטון שיחזור זירה אשר מבהיר נקודות שנויות במחלוקת וזה מוגש לביהמ"ש ביחד עם חוות דעת המומחה.

להמשך קריאה »
הרהורים על צדק - מדיניות הענישה ושיקול הדעת השיפוטי בגזירת הדין
מאמרים

הרהורים על צדק – מדיניות הענישה ושיקול הדעת השיפוטי בגזירת הדין

18/06/2013

על שיקול הדעת השיפוטי הרחב שעומד בפני שופטי ביהמ"ש בבואם לגזור את עונשו של נאשם, שהורשע בפלילים, תוך ציון דוגמאות מפסקי דין המצביעים על הבדלים משמעותיים אלו המביאים לחוסר שוויון בענישה ואיך כל אילו מביאים את האזרח אשר נושא את עיניו למוצא פסיקתו של ביהמ"ש לשוב ולהרהר בתקווה ובכאב הרהורים על צדק.

להמשך קריאה »
הזיגזג של ערוץ 10
מאמרים

הזיגזג של ערוץ 10

02/03/2011

רגע לפני שתהפכו את הסלולרי שלכם לטייפ מנהלים, חשוב שתדעו.
השרות 90* יכול להוות אולי אלטרנטיבה למקרה "אין ברירה", אך זה לא פתרון לצורכי הקלטה, שישמש כנשק יום הדין ויעזור לכם בשלב ההוכחות בביהמ"ש.

להמשך קריאה »
מחדל משטרתי – רצח או התאבדות - תיק טלבי
מאמרים

מחדל משטרתי – רצח או התאבדות ?

20/06/2011

משפחתו של הרב משה טלבי לא מקבלת את קביעת המשטרה כי המנוח התאבד, פונה למומחים וחוקרים פרטים, פותחת את קברו של המנוח וביחד איתו נפתחת גם תיבת פנדורה גדולה של מחדלי המשטרה שבחרה לסגור את התיק כאירוע התאבדות לאחר "חקירה" של 20 דקות בלבד.

להמשך קריאה »
סינון רעשים מהקלטה
תחומי מומחיות

סינון רעשים מהקלטה

באמצעות ציוד אולפן משוכלל, תוכנות ייחודיות וניסיון רב בתחום, אנו מבצעים פעולות לסינון רעשים ושיפור איכות השמע בהקלטות שהוקלטו בתנאים קשים. זאת על מנת שיוכל בעל הדין לפנות עם הקלטות אלה למשרדי תמלול ולהוציא את מרב המלל שנאמר ע"י הדוברים בהקלטה. כל זאת כמובן תוך שמירה על אותנטיות קובץ המקור.

להמשך קריאה »