ניתוח ופענוח שריפות והצתות עפ"י תיעוד וידאו

טופס צור קשר

פענוח וחקר שריפות​ והצתות ע"י מומחה וידאו, בשונה ממומחה כיבוי אש

דורון בלדינגר מומחה וידאו, מבצע ניתוח ופענוח שריפות והצתות עפ"י תיעוד וידאו, אשר נקלט ונלמד ממצלמות אבטחה וכדומה. זאת בשונה ממומחה הצתות / לוחם כיבוי אש, אשר אמונים ללמוד את מקור האש ו/או ההצתה עפ"י הנזק שנותר בזירת השריפה ו/או עפ"י ממצאים שונים שנותרו בשטח.
בלדינגר בעל ניסיון עשיר מעל 20 שנות ניסיון ומשמש עד מומחה בבתי המשפט.
לייעוץ טלפוני ראשוני ללא התחייבות התקשרו: 054-421-2424, או שלחו הודעת whatsapp נשמח לשמוע מכם.

פענוח וניתוח צילומי זירה עפ"י תיעוד, מבוסס על חומרי הראיות המצולמות, החל בתמונות מוצגים, כפי שתועדו ע"י חוקרי כיבוי אש ובהשוואה לתיעוד מצלמות האבטחה, אשר תיעדו בזירה בזמן פרוץ האש ולעיתים אף את רגע ניצוץ האש הראשון.

ניתוח ממצאי זירת שריפה מתיעוד, משמש לצורכי חקר האמת וקידום תהליכי חקירה ומשפט בתיקי נזיקין ובתביעות ביטוח.

לדוגמא, מספר תמונות מיתוך תיק עבודה בתיק שריפה (תביעת ביטוח), במקום שבו, מעבר לנזק הגדול, היה מדובר גם במצלמות המרוחקות מזירת פרוץ האש ומותקנות בגובה רב ובסיטואציה שבה האש פרצה בשעת לילה מאוחרת ובתנאי שטח וראות מוגבלים מאד. בתיק מורכב כגון זה, אנו מערבים ומשלבים בפעולות בדיקת האירוע ותיק העבודות גם צילומי רחפן על מנת להביא את ניתוח המקרה בצורה המדויקת ביותר ולעיתים גם על מנת לשקף בהליכי החקירה ו/או המשפט את מרחק המצלמות מנקודת פרוץ האש ואת ניתוח זמני האירוע כפי שנלמדו מניתוח מצלמות האבטחה שתיעדו את האירוע מזוויות שונות.

(במקרה זה דובר על תנועת משאית שעבדה בזירה בשעת ליל המאוחרת והתברר שהיא הגורם לפרוץ האש ואין מדובר בהצתה עצמית כפי שטענו בחברת הביטוח שבקשה להמנע מתשלום הפיצוי למבוטח.

בתמונה העליונה – צילום שחזור וניתוח הזירה ומיקום המצלמות,

בתמונה התחתונה – מסלול תנועת המשאית לפי זמנים שנלמדו ממצלמות האבטחה בסמוך לזמן השריפה:

ניתוח וחוקר שריפות

ניתוח וחוקר שריפות

ניתוח וחוקר שריפות

מאמרים נוספים

תחומי מומחיות

ניתוח ופענוח שריפות והצתות עפ"י תיעוד וידאו

באמצעות פענוח וניתוח צילומי זירה ותמונות מוצגים, כפי שתועדו ע"י חוקרי כיבוי אש ובהשוואה לתיעוד מצלמות האבטחה, אשר תיעדו בזירה בזמן פרוץ האש ולעיתים אף את רגע ניצוץ האש הראשון. ניתוח ממצאי זירת שריפה מתיעוד, משמש לצורכי חקר האמת וקידום תהליכי חקירה ומשפט בתיקי נזיקין ובתביעות ביטוח.

להמשך קריאה »
חשיפה: איך מגיעים במדינת ישראל לאחוז הרשעות של 99.9% ?
מאמרים

חשיפה: איך מגיעים במדינת ישראל לאחוז הרשעות של 99.9% ?

21/12/2009

בבית המשפט המחוזי בנצרת נשמעה ביום ראשון (25.10.09) עדות בעניין התנהלות המשטרה בחקירתו של רומן זדורוב הנאשם ברצח הילדה תאיר ראדה ז"ל.
בדיון העיד, המהנדס דורון בלדינגר, מומחה בניתוח וידאו וסאונד לתחום החקירות והמשפט הפלילי, והסביר בפני הרכב של שלושה שופטים, את ממצאיו, המפורטים כאן.

להמשך קריאה »
מעבדת קול
תחומי מומחיות

מעבדת קול

בדיקות אותנטיות של הקלטות שמע וכמו גם בדיקות להשוואת קול וזיהוי של דוברים בהקלטה, הפכו לאחד הנדבכים החשובים בבדיקת ראיות מוקלטות (שמע).

באמצעות ציוד אולפן ייחודי ומשוכלל, תוכנות ייחודיות וניסיון רב בתחום, אנו מבצעים בדיקות אותנטיות לאיתור עריכה ו/או התערבות בהקלטות שמע וגם בדיקות להשוואת דוברים בהקלטה ע"י מערכת "מנוע זיהוי דובר" ביומטרית.

להמשך קריאה »
בדיקת אותנטיות הקלטה
תחומי מומחיות

בדיקת אותנטיות הקלטות

באמצעות ציוד אולפן ייחודי ומשוכלל, תוכנות ייחודיות וניסיון רב בתחום, אנו מבצעים בדיקות לאיתור עריכה / "בישול". בהקלטות וידאו ברמת הפריים הבודד (1/25 משניה) ובהקלטות סאונד ברמת דיוק של אלפיות השניה (1/1000). כל הממצאים והמסקנות בנוגע למקוריות ההקלטה,איתור בישולים, השמטות או תוספות, נרשמים בדוח מסודר המוגש במסגרת חוות דעת לביהמ"ש.

להמשך קריאה »