ניתוח וידאו ותמונה

טופס צור קשר

דורון בלדינגר מומחה בניתוח הקלטות וידאו ותמונה. מעל 20 שנות ניסיון.
עד מומחה בבתי המשפט.
לייעוץ טלפוני ראשוני ללא התחייבות התקשרו: 054-421-2424, או שלחו הודעת whatsapp נשמח לשמוע מכם.

שיפורי איכות מבוצעים ברמת הבהירות, החדות, צבעי התמונה, מריחות צבעים, שיפורי איכות לצילומי מצלמות אבטחה שצולמו בתנאי תאורה קשים (יום / לילה), כמו כן ביצוע תקריבים (Zoom) לאובייקטים ופרטים מהותיים לאזור ההתרחשות.
השיפורים מבוצעים הן ע"י שימוש בציוד אולפני ייעודי המאפשרים לשפר איכויות הקלטה גם ללא התערבות מחשב והן ע"י שימוש במגוון כלי תוכנה ייחודיים ומקצועיים לשיפור איכות התמונה במצבים מורכבים יותר

ניתוח וידאו משפטי

לרבות ניתוח גובה חשודים בזירות פליליות ובכלל, ניתוח מהירויות רכבים והולכי רגל בזירות של תאונות דרכים, ניתוח התנהלות הזירה בתאונות עבודה ואחרות, ניתוח רגע ומיקום פרוץ האש באירועי שריפה / הצתה וכדומה.

המרות בין פורמטים שונים

ככל שנדרש, אנו מבצעים המרות וידאו, החל מדיגיטציה של הקלטות אנלוגיות לקבצים דיגיטליים נאמנים למקור, המרות דיגיטליות בין פורמטים שונים של קובצי תיעוד / חילוץ הקלטות של מערכות אבטחה מסוגים שונים (DVR / NVR) – באפשרותנו לנתח וידאו מכל מערכת תיעוד ומצלמות הקיימת בשוק / אם זה ממצלמות נסתרות / צילומי וידאו / מכשירי טלפון סלולרים ועוד.

סנכרון של מספר מקורות תיעוד וידאו

כשנדרש, ביכולתנו לבצע סנכרון והצגה שך מספר מקורות תיעוד ולאחד בין מצלמות שונות שתעדו את הזירה מזוויות שונות. פעולה זאת אופיינית במיוחד לצילומי מערכות אבטחה בעלות מצלמות מרובות ובמקרים של צילומי חקירה ומעקבים מורכבים, שבוצעו במספר מצלמות שצילמו בו-זמנית ממספר זוויות צילום). בנוסף לכך, במקרים שונים, כשנדרש, אנו גם מפיקים סרטי וידאו המציגים מסך מפוצל ומסונכרן של מספר מקורות תיעוד וידאו בו-זמנית, על מנת לשפוך אור על ההתרחשות בירה.

סנכרון של מספר מצלמות יכול לשפוך אור וללמד על התנהלות הגורמים הנבדקים בזירה ועל הקשר בניהם.

ללכידת תמונות סטילס מתוך קובצי וידאו, מבוצעת ברמת הפריים (Frame) הבודד

את תמונות אלה ניתן להגדיל משמעותית לצורכי ניתוח זירה ופענוח פשעים. כשנדרש, אנו מבצעים גם תקריבים (Zoom) על אובייקטים ופרטים מבוקשים, הן ברמת הוידאו והן ברמת התמונות שנדגמות מתוך תיעוד הוידאו. בתמונות ניתן לבצע תיקון פיקסליזצייה ככל שנדרש. יש לציין כי לעיתים, תמונות תקריב יוצאות לא ברורות (מפוקסלות) וע"י כלים ייעודיים אנו משפרים ומחדדים את תמונות התקריב לצורך זיהוי פרטים מהותיים, כגון: פני החשוד, פרטי לבוש ייחודיים, מספר לוחית רישוי של רכבים ועוד.

ביצוע מדידות עפ"י צילומים ותיעוד וידאו מוקלט

הן במרחב דו ממדי והן במרחב תלת ממדי, ברשותנו כלים מתקדמים ביותר לניתוח גובה של חשודים (גם אם הם רעולי פנים) ואף ביצוע מדידות לחפצים שונים ולרבות גם מהירות נסיעתם של רכבים בזירה או מהירות תנועתם של הולכי רגל במרחב. כל זאת בהתבסס על תיעוד וידאו של מצלמות האבטחה.

עבודות מעיין אלו מוגשות לביהמ"ש בתוספת דוח פעולה ואף חוות דעת מומחה המפרטת בהרחבה את התנהלות הזירה כולל ניתוח מעמיק של ההתרחשויות בזירת האירוע, באמצעות חוות דעת זו יוכל ביהמ"ש ללמוד את שאכן התרחש במציאות, מאחר שבעולם של צילומים והקלטות נכון ואפשר להגיע לחקר האמת.

ניתוח וידאו ותמונה

מאמרים נוספים

כוכבית 90 או טייפ מנהלים?
מאמרים

כוכבית 90 או טייפ מנהלים?

2/03/2009

רגע לפני שתהפכו את הסלולרי שלכם לטייפ מנהלים, חשוב שתדעו.
השרות 90* יכול להוות אולי אלטרנטיבה למקרה "אין ברירה", אך זה לא פתרון לצורכי הקלטה, שישמש כנשק יום הדין ויעזור לכם בשלב ההוכחות בביהמ"ש.

להמשך קריאה »
בדיקות אותנטיות תמונות וצילומים וחשיפת פעולות עריכה וזיוף בהם
תחומי מומחיות

בדיקות אותנטיות תמונות וצילומים

בעזרת כלים (מדעיים) מתקדמים ביותר, ניתן לגלות זיופים ושינויים, שבוצעו בצילומים ותמונות דיגיטליות ע"י מניפולציות עריכה, או לחלופין להוכיח את אותנטיות התמונות והצילומים ולאתר את המידע המוכיח את מקוריותם.
ע"י חקירה יסודית של אותנטיות התמונות והצילומים, ניתן להגיע אל חקר האמת העובדתית(!) ולשלול או לאשר את קבילותן לשמש כראיות בהליכי חקירה ומשפט.

להמשך קריאה »
קריסתה של מערכת המשפט בישראל
מאמרים

קריסתה של מערכת המשפט בישראל

07/01/2011

למרות המחשבה המוטעית, כאילו בראש הפירמידה של מערכת המשפט בישראל, עומדים שר המשפטים והיועץ המשפטי לממשלה, התברר לאחרונה באופן מוחשי, שדווקא פרקליטות המדינה היא זו שמנהלת את מערכת המשפט והצדק במדינת ישראל.

להמשך קריאה »